sobota 1. září 2012

víkendové šití

Minulý víkend odjela všechna moje Chocholata k babičce a já zůstala sama doma. Ticho a klid jsem využila opět k šití, jak jinak :o) a tak mohl vzniknout top na deku pro Kačku a polštářová želva.

S oběma jsem si docela užila - želva mi dala zabrat svojí mohutnou hlavou, vycpala jsem ji docela dost (aby jako hezky držela tvar a byla pevná), ale narvat pak tu hromadu do stroje.. To byl boj. :o)  Nakonec se zadařilo a já jsem nadšená, konečně se látky, které jsem nakoupila už vloni v září, dočkaly svého zpracování. :o)

Deku jsem přešívala, neb po dokončení mi přišlo, že malé obrázky víl se v té mase fialové ztrácí a rozhodla jsem se je tedy olemovat zeleným proužkem stejně jako je hlavní  panel. Sice jsem tím zazdila několik hodin práce, ale takhle je to prostě lepší. :o)
Ještě musím koupit nový vatelín, chtěla bych dát bavlněný - by deka byla jako fakt echt dokonalá, když už jsem do ní vrazila tolik peněz a práce :O), a vymyslet prošití. Mám v plánu použít stříbřitou nit, snad se mi to povede. :o)


Žádné komentáře:

Okomentovat